popova@aurumgroup.ua 38 095 166 0952

Програми фонду

Програми фонду

Силами ТОВ «Дизельний завод» було організовано ряд важливих заходів для допомоги ЗСУ та підтримки цивільного населення під час війни:

  • Налагоджено виробництво деталей для ремонту військової техніки та спорядження для окремих підрозділів ЗСУ. Закуплено тонну паливних палет за запитом військового комісаріату міста.
  • Передано райдержадміністрації вогнегасники, сирени для оповіщення населення, пальне для транспорту.
  • На облаштування блокпосту закуплено і передано 23 залізобетонних блоки, машину піддонів, завезли хлопцям і 120 літрів тосолу.
  • Перевезено 500 матраців до лікарні.

Усі співробітники заводу отримують заробітну плату. Завод виплачує податки у повному обсязі, підтримуючи бюджети держави та міста.



ПрАТ «Цукрогідромаш» з перших тижнів війни підтримували ТО продуктами, що займалися облаштуванням блокпостів маскувальною ситкою, пальним та всім необхідним. Силами заводу було зварено великі протитанкові їжаки, а також невеличкі їжаки, які неможливі прохід колісної техніки по обґрунтованих дорогах, лісосмугах.

Завод посприяв створенню гуманітарного коридору для переселенців: Запоріжжя-Кропивницький-Вінниця. Якщо люди не мали остаточного місця призначення, налагоджували зв’язок з Вінницею і забезпечували людей тимчасовим житлом.

Прийняли в приміщення заводу понад 150 тимчасових переселенців. Забезпечили їх харчування, медикаментами, дали можливість приймати душ та переночувати. Практично всі співробітники приймали переселенців і у себе вдома. Тож разом завод надає допомогу та прихисток понад 300 людей.

Усі співробітники заводу отримують вчасно заробітну плату.

Завод сплачує всі податки, намагаючись підтримати економіку країни.



ПрАТ “Свеський насосний завод” як містоутворююче підприємство з перших війн активно бере участь в оборонних заходах міста, захисту цивільного населення, а також допомагає ЗСУ.

Перше, що було зроблено – забезпечення всіх співробітників, їх сімей і жителів селища Свеса безпечними умовами для тимчасового перебування у бомбосховища заводу. Мивали підготувати усе необхідне для жителів громади:

  • забезпечили питною водою;
  • встановили аварійний акумулятор для безперервного освітлення приміщень;
  • зробили і встановили пічки;
  • закупили чайники;
  • забезпечили дровами та керосином.

Даний комплекс заходів допоміг вижити громаді Свеси під час ототочення. Це дає змогу перебувати населений пункт у безпечному місці для потреб і сьогодні.

На заводі функціонує єдина у селищі сирена сповіщення. Тож наші співробітники цілодобово несуть відвідування і оповіща населення про небезпеку.

Свеський насосний завод – єдиний у Свесі надавець послуг з водовідведення та постачання питної води населенню, а також відводу стокових відходів. Під час відключення подачі енергопостачання у селище Свеса керівництво заводу спільноти з керівництвом Ямпільського підрозділу Шосткінського РЕМ АТ «Сумиоблгаз» продовжувало постачання електроенергії на завод для забезпечення водопостачання та відведення стокових відходів.

Керівництво заводу за розпорядженням акціонера налагодило постійний зв’язок з підрозділами прикордонників, а саме зі Свєським гарнізоном ДПСУ. Активно допомагає в облаштуванні фортифікаційних оборонних споруд на кордоні з країною-агресором. Виготовили і передали скоби, забезпечили воїнів буржуйками.

Керівництво заводу спільноти з селищною радою та офіцерами Свеської ОТГ організували громадське формування з охорони порядку селища, збереження майна населення.

Усе населення Свеси забезпечуємо на постійній основі доставкою гуманітарних вантажів.

Налагодили процес забезпечення населення фермерським молоком: забезпечуємо весь ланцюжок постачання від фермера до населення.

Виготовляємо зі своїх матеріалів протитанкові їжаки для обробки блокпостів.

Власниця заводу у повному обсязі сплачує заробітну платню колективу заводу, хоча обсяги виробництва наразі не покривають ці витрати.

За дорученням акціонера завод передав селищній раді металоконструкції для розміщення спортивних майданчиків у місті. Ми добре розуміємо, що саме бізнес займає ключову роль у відновленні українських міст.

Підприємство сплачує всі податки, бо ми добре розуміємо важливість наповнення бюджетів саме зараз.



З першого дня війни співробітники ПСП «Тавільжанське» стали одним із опорних підприємств Харківської області, що забезпечує населення регіону всім необхідним:

– Допомога переселенцям необхідними речами за запитом (продукти харчування, медикаменти, предмети особистої гігієни та все, у чому є нагальна потреба).

– Підприємство забезпечення транспортом та пальним селищним радом.

– ПСП допомогло відновити виробництво макаронних виробів у регіоні, забезпечивши виробника зерном.

– Повна підтримка населення, особливо пайщиків, продуктів, грошей, ліків.

– Організація щоденної доставки хліба в селище.

– Надання допомоги у відновленні роботи аптеки.

– Підтримка фельдшерського пункту.



Благодійним фондом Альони Лебедєвої було направлено дві партії життєво необхідного препарату Еутірокс для кількох інститутів ендокринології України.

Наразі у співпраці з іншими благодійними фондами планується доставка медикаментів, відповідно до запиту КП «Криворізький ОД «ДОР».

Закуплено і передано до ЗСУ машину швидкої допомоги.

Закуплено і передано рації до ЗСУ.

*****

Підтримуючи ініціативу співробітників Аурум Груп, налагоджено виробництво плитоносок, якими ми забезпечуємо наших воїнів. Наразі вже відшито понад 630 одиниць. Ми щасливі, що можемо допомогти зберегти життя нашим чоловікам воїнам.

*****

Проект: Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня

Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» відремонтував три боксовані палати у відділенні для лікування дітей з інфекційними захворюваннями нервової системи, онів сантехніку та меблі.

Тетяна Камінська, головний лікар Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні:

«Наразі багато невирішених проблем у матеріально-технічному забезпеченні лікарень, починаючи від ремонтних робіт і, завершуючи нестачу сучасної апаратури. Ми щиро вдячному Благодійному фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за надану допомогу: відновлено три палати-бокси, повністю замінено сантехніку, оновлено меблі» .

Ірина Кравченко , мама одного з допомоги лікарні: «В палатах затишно і комфортно. Свіжий ремонт, тепло. У боксі є своя охайна туалетна кімната, для дитини це дуже зручно. Якщо чесно, комфорт і наші лікарні – речі не сумісні, принаймні зараз, тому програма фонду «Аурум» щодо оновлення дитячих палат – дуже оплачені».

Дитяча інфекційна лікарня і далі потребує допомоги. Необхідно провести ремонт клінічної лабораторії, коридорів відділень і палат, оновити меблі. Також клініці потрібна нова сучасна апаратура.

Тож будь-яка допомога буде доречною і потрібною. Маєте бажання, долучайтесь!

Проект: Київська міська дитяча клінічна лікарня №1

Юрій Кожара«Ми завершуємо роботу з перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, але допомога благодійників нам ще дуже потрібна. Ми вдячні всім представникам «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за щире бажання допомогти лікарні, і головне дітям, які перш за все і потребують допомоги », – підкреслив Юрій Кожара, головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 , приймаючи об’єкти.


Проект: Дитяча клінічна лікарня №4 Солом’я
янського району м. Києва

Марина Каплун, заступник головного лікаря по медичній частині, завідуючого відділенням педіатрії № 2 Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району

«Позитивні емоції мами і дитини допомагають дитині одужувати, заряджають і дають впевненість, – підкреслює Марина Каплун. – Фонд Альони Лебедєвої “Аурум” відремонтував за пару місяців три палати у відділенні педіатрії молодшого дитинства. Замінили підлогу, оштукатурили стіни, встановили підвісні стелі та нові світильники, розетки. Але найбільші мами, які разом зі своїми дітьми перебувають на лікуванні у нас у відділенні, відзначають санвузли з душем, забезпечені фондом у кожній палаті. Ну ось подівитися, яка краса! Тому передаю щиру подяку особисто Альоні Лебедєвій від себе, нашого колективу і, звичайно, від мами наших діток, тому що саме для них створені такі прекрасні умови».