БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

АЛЬОНИ ЛЕБЕДЄВОЇ «АУРУМ»

СУЧАСНА ЛІКАРНЯ – ЗДОРОВИЙ ПАЦІЄНТ

Проект: Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня

Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» відремонтував три боксовані палати у відділенні для лікування дітей з інфекційними захворюваннями нервової системи, оновив сантехніку і меблі.

Тетяна Камінська, головний лікар Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні:

“Наразі багато невирішених проблем у матеріально-технічному забезпеченні лікарень, починаючи від ремонтних робіт і, завершуючи нестачею сучасної апаратури. Ми щиро вдячні Благодійному фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за надану допомогу: відновлено три палати-бокси, повністю замінено сантехніку, оновлено меблі”.

 

Ірина Кравченко, мама одного з пацієнтів лікарні: «В палатах затишно і комфортно. Свіжий ремонт, тепло. У боксі є своя охайна туалетна кімната, для дитини це дуже зручно. Якщо чесно, комфорт і наші лікарні – речі не сумісні, принаймні зараз, тому програми фонду «Аурум» щодо оновлення дитячих палат – дуже своєчасні».

Дитяча інфекційна лікарня і надалі потребує допомоги. Необхідно провести ремонт клінічної лабораторії, коридорів відділень і палат, оновити меблі. Також клініці потрібна нова сучасна апаратура.

Тож будь-яка допомога буде доречною і потрібною. Маєте бажання, долучайтеся!

Проект: Київська міська дитяча клінічна лікарня №1

Юрій Кожара«Ми завершуємо роботи з перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, але допомога благодійників нам ще дуже потрібна. Ми вдячні всім представникам «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за щире бажання допомагати лікарні, і головне  дітям, які перш за все і потребують допомоги», – підкреслив Юрій Кожара, головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1приймаючи об’єкти.