На фото зліва направо:
Аліна Корчагіна, директор «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум»;
Юрій Кожара, головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1;
Світлана Брагінська, завідувач відділення хірургії КМДКЛ №1;
Володимир Подобєд.

«Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум», після звернення головного лікаря Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 Юрія Кожари, розпочав ремонт приміщень хірургічного відділення клініки.

«Наразі державні і муніципальні дитячі клініки України потребують комплексного модернізування, – зазначила Альона Лебедєва, засновниця «БФ Альони Лебедєвої «Аурум». – Наш фонд спеціалізується на допомозі медичним закладам в оновленні матеріально-технічної бази, і тому на звернення Юрія Кожари ми не могли не відреагувати. Протягом січня 2018 обстежили об’єкт, і з урахуванням першочергових потреб клініки визначили обсяги допомоги», – підкреслила Альона Лебедєва.

За словами головного лікаря, клініка розрахована на 450 ліжок, має наразі 20 спеціалізованих відділень, серед яких: інфекційне, для лікування ГРВІ та їх ускладнень, неврологічне, урологічне, нефрологічне, гемодіалізу, патології новонароджених, хірургічне. На базі лікарні функціонують кафедри НМАПО ім. П.Л. Шупика та дитячий відділ Українського НДІ урології.

Цього року, за інформацією КМДА, у бюджеті Києва закладено фінансування медичної галузі обсягом 9,1 млрд. грн. За словами мера Києва Віталія Кличка, тривалий час київські лікарні, як і в інших регіонах країни, були у занепаді. І серед своїх основних завдань мер визначив – «вдихнути нове життя у ці медзаклади, зробити їх сучасними».

«Разом із КМДА ми завершуємо роботи із перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, – підкреслив Юрій Кожара. –  Але допомога благодійників нам ще вкрай потрібна. Ми вдячні усім представникам фонду за щире бажання допомагати лікарні, і головне – дітям, які передусім і потребують допомоги», – зазначив головлікар.

За словами Альони Лебедєвої, вже завершено підготовчі роботи, і фонд приступив до ремонтних робіт.