«БФ Альони Лебедєвої «Аурум» наразі реалізує програму «Сучасна лікарня – здоровий пацієнт», в рамках якої фонд здійснює ремонтні роботи приміщень київських дитячих муніципальних клінік, оновлює меблі, встановлює нову сантехніку.

Одним словом «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» наразі активно відновлює муніципальні лікарні, щоб діти могли лікуватися у комфортних сучасних умовах.

У 2017 році фонд відремонтував три боксовані палати у відділенні для лікування дітей з інфекційними захворюваннями нервової системи Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні. У всіх палатах було не тільки проведено ремонт приміщень, а й облаштовано нові санвузли, закуплено нові ліжка, тумби для індивідуального використання.

Тетяна Камінська, головний лікар Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні: “Наразі багато невирішених проблем у матеріально-технічному забезпеченні лікарень, починаючи від ремонтних робіт і, завершуючи нестачею сучасної апаратури. Ми щиро вдячні «Благодійному фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за надану допомогу: відновлено три палати-бокси, повністю замінено сантехніку, оновлено меблі”.

2018 року «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» за зверненням Юрія Кожари, головного лікаря Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, ремонтує приміщення хірургічного відділення, що на вулиці Богатирська, 30.

Серед робіт, які запланував провести «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» у лікарні, ремонт дитячої палати, де повністю будуть замінені усі вікна, проведені роботи по влаштуванню стін і стелі, вмонтовано сучасне освітлення, встановлені металопластикові двері, облаштовано рукомийник, укладено новий лінолеум. На прохання клініки фонд також планує закупити функціональні ліжка для хірургічного відділення, використання яких значно полегшить післяопераційне відновлення дітей після операцій.

Також «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» планує облаштувати душову кімнату для дітей і їхніх батьків, де буде встановлено три душові кабіни та ванна.

Третім об’єктом у лікарні стане маніпуляційна кімната, де «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» планує встановити санвузол, рукомийник та душову кабіну.

«Разом із КМДА ми завершуємо роботи з перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, – підкреслив головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 Юрій Кожара. – Але допомога благодійників нам ще дуже потрібна. Ми вдячні всім представникам «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» за щире бажання допомагати лікарні, і головне – дітям, які перш за все і потребують допомоги», – зазначив головлікар.