Юрія-КожариМаніпуляційну кімнату, дитячу палату і душову «Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» відремонтував у хірургічному відділенні Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 за зверненням головного лікаря Юрія Кожари.

Фонд Альони Лебедєвої повністю оновив дитячу палату, замінивши покриття на підлозі, вікна, електрику, світло, встановили новий умивальник. Також лікарі додатково звернулися з проханням купити нові функціональні ліжка для дітей після операцій, фонд закупив і ліжка і матраци, щоб діткам буле зручніше відновлюватися.

Переобладнали також душову кімнату, замінили усі водопровідні труби, облицювали стіни і підлогу керамічною плиткою, встановили 3 душові кабіни, ванну, умивальник.

Великий обсяг робіт провели і у маніпуляційній кімнаті: відновили стелю, що місцями була повністю зруйнована, замінили водопровідні труби, облицювали керамічною плиткою підлогу, стіни, встановили душову кабіну, умивальник  і повністю переобладнали туалетну кімнату.

«Ми завершуємо роботи з перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, але допомога благодійників нам ще дуже потрібна. Ми вдячні всім представникам «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за щире бажання допомагати лікарні, і головне – дітям, які перш за все і потребують допомоги», – підкреслив Юрій Кожара, головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, приймаючи об’єкти.

«Ми відремонтували саме ті приміщення, які були у найгіршому стані – душова, маніпуляційна і дитяча палата. Усі вони практично з моменту запуску лікарні не ремонтувалися. Дітки перебувають тут після хірургічних втручаннь, тож питання гігієни і комфорту – передусім» – зазначила Альона Лебедєва.