БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

АЛЬОНИ ЛЕБЕДЄВОЇ «АУРУМ»

Війна торкнулася кожного українця. У різних масштабах прямо чи опосередковано вона впливає навіть на тих, хто не відчуває її моторошний дотик. Численна кількість наших громадян втратили роботу, дім, близьких й опинилися у скрутній життєвій ситуації. Та є одна втрата на всіх — це спокій. Прийшло розуміння, що «як раніше» вже ніколи не буде. Тож наше завдання зробити так, щоб було краще. В цій війні у кожного свій фронт, але спільна місія — наблизити перемогу своїм посильним вкладом.  

Довоєнна діяльність нашого фонду  була спрямована на покращення матеріально-технічного стану державних і комунальних медичних закладів України. Пацієнти, потрапляючи на лікування до будь-якої клініки, разом з кваліфікованою медичною допомогою потребують комфортних умов лікування, що сприяли б одужанню, а не погіршенню здоров’я. Адже незадовільний стан лікарняних палат, застарілі меблі, відсутність системи кондиціонування – основні причини, які сприяють поширенню серед пацієнтів внутрішньолікарняної інфекції. Тож капітальна модернізація лікарень має широку медичну і соціальну значущість, а тому завжди потребує пильної уваги. 

З початком війни наша діяльність була трансформована на сприяння захисту цивільного населення та допомогу ЗСУ. Збереження якомога більше життів та цілісність нашої країни — це мета, що мотивує нас діяти.  Ми розуміємо, що гарантією наближення довгоочікуваної перемоги є ефективне виконання бойових завдань. Але без сильного тилу не може бути сильного фронту. Тож ми об’єднуємося для допомоги нашій армії. 

Військове спорядження, додаткове екіпірування, автомобілі — це те, що допомагає нашим захисникам бути більш мобільними, берегти своє життя та здоров’я й чимшвидше звільнити окуповані території. Віремо, що наша праця стане невід’ємною складовою для наближення перемоги!