БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

АЛЬОНИ ЛЕБЕДЄВОЇ «АУРУМ»

Силами ТОВ «Дизельний завод» було організовано ряд важливих заходів для допомоги ЗСУ та підтримки цивільного населення під час війни:

  • Налагоджено виробництво деталей для ремонту військової техніки та спорядження для окремих підрозділів ЗСУ. Закупилено тонну паливних палет за запитом військового комісаріату міста.
  • Передано райдержадміністрації вогнегасники, сирени для оповіщення населення, пальне для транспорту.
  • На облаштування блокпосту закуплено і передано 23 залізобетонних блоки, машину піддонів, завезли хлопцям і 120 літрів тосолу.
  • Перевезено 500 матраців до лікарні.

Усі співробітники заводу отримують заробітну плату. Завод сплачує податки у повному обсязі, підтримуючи бюджети держави та міста.

 

*****

ПрАТ «Цукрогідромаш» з перших тижнів війни підтримували ТО продуктами, займалися облаштуванням блокпостів маскувальною сіткою, пальним та усім необхідним. Силами заводу було зварено великі протитанкові їжаки, а також невеличкі їжаки, що унеможливлюють прохід колісної техніки по ґрунтових дорогах, лісосмугах.

Завод посприяв створенню гуманітарного коридору для переселенців: Запоріжжя-Кропивницький-Вінниця. Якщо люди не мали кінцевого пункту призначення, налагоджували зв’язок з Вінницею і забезпечували людей тимчасовим житлом.

Прийняли у приміщеннях заводу понад 150 тимчасових переселенців. Забезпечили  їх харчуванням, медикаментами, надали можливість прийняти душ та переночувати. Практично усі співробітники приймали переселенців і у себе вдома. Тож разом завод надав допомогу та прихисток понад 300 людям.

Усі співробітники заводу отримують вчасно заробітну плату.

Завод сплачує усі податки, намагаючись підтримати економіку країни.

*****

ПрАТ “Свеський насосний завод” як містоутворююче підприємство з перших днів війни активно бере участь в оборонних заходах міста, захисті цивільного населення, а також допомозі ЗСУ.

Перше, що було зроблено – забезпечення усіх співробітників, їх сімей і жителів селища Свеса безпечними умовами для тимчасового перебування у бомбосховищі заводу. Ми підготували усе необхідне для жителів громади:

  • забезпечили питною водою;
  • встановили аварійний акумулятор для безперервного освітлення приміщень;
  • зробили і встановили пічки;
  • закупили чайники;
  • забезпечили дровами та керосином.

Даний комплекс заходів допоміг вижити громаді Свеси під час оточення. Це дає змогу перебувати населенню у безпечному місті за потреби і сьогодні.

На заводі функціонує єдина у селищі сирена сповіщення. Тож наші співробітники цілодобово несуть чергування і оповіщають населення про небезпеку.

Свеський насосний завод – єдиний у Свесі надавач послуг з водовідведення і постачання питної води населенню, а також відводу стокових відходів. Під час відключення подачі енергопостачання у селище Свеса керівництво заводу спільно з керівництвом Ямпільського підрозділу Шосткінського РЕМ АТ «Сумиоблгаз» продовжувало постачання електроенергії на завод для забезпечення водопостачання і відводу стокових відходів.

Керівництво заводу за розпорядженням акціонера налагодило постійний зв’язок з підрозділами прикордонників, а саме з Свеським гарнізоном ДПСУ. Активно допомогає в облаштуванні фортифікаційних оборонних споруд на кордоні з країною агресором. Виготовили і передали скоби, забезпечили воїнів буржуйками.

Керівництво заводу спільно з селищною радою та офіцерами Свеської ОТГ організували громадське формування з охорони порядку селища, збереження майна населення.

Усе населення Свеси забезпечуємо на постійній основі доставкою гуманітарних вантажів.

Налагодили процес забезпечення населення фермерським молоком: забезпечуємо увесь ланцюжок постачання від фермера до населення.

Виготовляємо зі своїх матеріалів протитанкові їжаки для облаштування блокпостів.

Власниця заводу у повному обсязі сплачує заробітну платню колективу заводу, хоча обсяги виробництва наразі не покривають ці витрати.

За дорученням акціонера завод передав селищній раді металоконструкції для встановлення спортивних майданчиків у місті. Ми добре розуміємо, що саме бізнес займає ключову роль у відновленні українських міст.

Підприємство сплачує усі податки, бо ми добре розуміємо важливість наповнення бюджетів саме зараз.  

 

*****

З першого дня війни співробітники ПСП “Тавільжанське” стали одним із опорних підприємств Харківської області, що забезпечує населення регіону усім необхідним:

– Допомога переселенцям необхідними речами за запитом (продукти харчування, медикамени, предмети особистої гігієни та все, у чому є нагальна потреба).

– Підприємство забезпечує транспортом та пальним селищну раду.

– ПСП допомогло відновити виробництво макаронних виробів у регіоні, забезпечивши виробника зерном.

– Повна підтримка населення, особливо пайщиків, продуктами, грошима, ліками.

– Організація щоденної доставки хліба у селище.

– Надання допомоги у відновленні роботи аптеки.

– Підтримка фельдшерського пункту.

*****

Благодійним фондом Альони Лебедєвої було адресно направлено дві партії життєво необхідного препарату Еутирокс для пацієнтів кількох інститутів ендокринології України. 

Наразі у співпраці з іншими благодійними фондами планується поставка медикаментів, відповідно до запиту КП «Криворізький ОД «ДОР».

Закуплено і передано до ЗСУ машина швидкої допомоги.

Закуплено і передано рації до ЗСУ.

*****

Підтримуючи ініціативу співробітників Аурум Груп, налагоджено виробництво плитоносок, якими ми забезпечуємо наших воїнів. Наразі вже відшито понад 630 одиниць. Ми щасливі, що можемо допомогти зберегти життя нашим мужнім воїнам.

*****

Проект: Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня

Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» відремонтував три боксовані палати у відділенні для лікування дітей з інфекційними захворюваннями нервової системи, оновив сантехніку і меблі.

Тетяна Камінська, головний лікар Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні:

“Наразі багато невирішених проблем у матеріально-технічному забезпеченні лікарень, починаючи від ремонтних робіт і, завершуючи нестачею сучасної апаратури. Ми щиро вдячні Благодійному фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за надану допомогу: відновлено три палати-бокси, повністю замінено сантехніку, оновлено меблі”.

Ірина Кравченко, мама одного з пацієнтів лікарні: «В палатах затишно і комфортно. Свіжий ремонт, тепло. У боксі є своя охайна туалетна кімната, для дитини це дуже зручно. Якщо чесно, комфорт і наші лікарні – речі не сумісні, принаймні зараз, тому програми фонду «Аурум» щодо оновлення дитячих палат – дуже своєчасні».

Дитяча інфекційна лікарня і надалі потребує допомоги. Необхідно провести ремонт клінічної лабораторії, коридорів відділень і палат, оновити меблі. Також клініці потрібна нова сучасна апаратура.

Тож будь-яка допомога буде доречною і потрібною. Маєте бажання, долучайтеся!

Проект: Київська міська дитяча клінічна лікарня №1

Юрій Кожара«Ми завершуємо роботи з перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, але допомога благодійників нам ще дуже потрібна. Ми вдячні всім представникам «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за щире бажання допомагати лікарні, і головне  дітям, які перш за все і потребують допомоги», – підкреслив Юрій Кожара, головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1приймаючи об’єкти.

 


Проект: Дитяча клінічна лікарня №4 Солом’
янського району м. Києва

Марина Каплун, заступник головного лікаря по медичній частині, завідуюча відділенням педіатрії № 2 Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району

«Позитивні емоції мами і дитини допомагають дитині одужувати, заряджають і дають впевненість, – підкреслює Марина Каплун. – Фонд Альони Лебедєвої “Аурум” відремонтував за пару місяців три палати у відділенні педіатрії молодшого дитинства. Замінили підлогу, оштукатурили стіни, встановили підвісні стелі і нові світильники, розетки. Але найбільше мами, які разом зі своїми малюками перебувають на лікуванні у нас у відділенні, відзначають санвузли з душем, обладнані фондом у кожній палаті. Ну ось подивіться, яка краса! Тому передаю щиру подяку особисто Альоні Лебедєвій від себе, нашого колективу і, звичайно, від мам наших діток, тому що саме для них створені такі прекрасні умови».