БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

АЛЬОНИ ЛЕБЕДЄВОЇ «АУРУМ»

СУЧАСНА ЛІКАРНЯ – ЗДОРОВИЙ ПАЦІЄНТ

Проект: Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня

Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» відремонтував три боксовані палати у відділенні для лікування дітей з інфекційними захворюваннями нервової системи, оновив сантехніку і меблі.

Тетяна Камінська, головний лікар Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні:

“Наразі багато невирішених проблем у матеріально-технічному забезпеченні лікарень, починаючи від ремонтних робіт і, завершуючи нестачею сучасної апаратури. Ми щиро вдячні Благодійному фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за надану допомогу: відновлено три палати-бокси, повністю замінено сантехніку, оновлено меблі”.

Ірина Кравченко, мама одного з пацієнтів лікарні: «В палатах затишно і комфортно. Свіжий ремонт, тепло. У боксі є своя охайна туалетна кімната, для дитини це дуже зручно. Якщо чесно, комфорт і наші лікарні – речі не сумісні, принаймні зараз, тому програми фонду «Аурум» щодо оновлення дитячих палат – дуже своєчасні».

Дитяча інфекційна лікарня і надалі потребує допомоги. Необхідно провести ремонт клінічної лабораторії, коридорів відділень і палат, оновити меблі. Також клініці потрібна нова сучасна апаратура.

Тож будь-яка допомога буде доречною і потрібною. Маєте бажання, долучайтеся!

Проект: Київська міська дитяча клінічна лікарня №1

Юрій Кожара«Ми завершуємо роботи з перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, але допомога благодійників нам ще дуже потрібна. Ми вдячні всім представникам «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум» за щире бажання допомагати лікарні, і головне  дітям, які перш за все і потребують допомоги», – підкреслив Юрій Кожара, головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №1приймаючи об’єкти.

 


Проект: Дитяча клінічна лікарня №4 Солом’
янського району м. Києва

Марина Каплун, заступник головного лікаря по медичній частині, завідуюча відділенням педіатрії № 2 Дитячої клінічної лікарні № 4 Солом’янського району

«Позитивні емоції мами і дитини допомагають дитині одужувати, заряджають і дають впевненість, – підкреслює Марина Каплун. – Фонд Альони Лебедєвої “Аурум” відремонтував за пару місяців три палати у відділенні педіатрії молодшого дитинства. Замінили підлогу, оштукатурили стіни, встановили підвісні стелі і нові світильники, розетки. Але найбільше мами, які разом зі своїми малюками перебувають на лікуванні у нас у відділенні, відзначають санвузли з душем, обладнані фондом у кожній палаті. Ну ось подивіться, яка краса! Тому передаю щиру подяку особисто Альоні Лебедєвій від себе, нашого колективу і, звичайно, від мам наших діток, тому що саме для них створені такі прекрасні умови».