БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

АЛЬОНИ ЛЕБЕДЄВОЇ «АУРУМ»

СУЧАСНА ЛІКАРНЯ – ЗДОРОВИЙ ПАЦІЄНТ

Занурившись в проблеми клініки, ми вирішили допомагати медичним закладам країни системно – Альона Лебедєва, засновник Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум»

Швидка допомога привезла 7-річного онука нашого співробітника в Київську міську дитячу клінічну інфекційну лікарню, хлопчика одразу ж помістили в реанімаційне відділення. Стан був критичним, прогнози ніхто з лікарів не давав. Всі близькі і рідні в напрузі чекали під відділенням, лякав будь-який звук з реанімації, але очікували мовчки. Справа в тім, що поки швидка розривалася між дитячими лікарнями, було втрачено час. Жодна з лікарень, крім інфекційної, не взяла на себе відповідальність за важко хворого, так і говорили: “Не візьмемо на себе відповідальність, до ранку він може не дожити”. Тому батьки, перш за все, були дуже вдячні лікарям клініки, що вони не відвернулися від їхньої дитини. Очікували мовчки, сподіваючись тільки на професіоналізм лікарів.

Не буду розповідати про всі деталі, скажу про головне: дитина одужала. Повністю. Його врятували лікарі. Наші українські лікарі, які отримують мінімальну заробітну плату і працюють в умовах, які переважно не відповідають сучасним вимогам.

Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня була побудована в 30-ті роки XX століття. Сьогодні вона розрахована на 120 ліжок, тут діють п’ять відділень, серед яких – відділення інтенсивної терапії та анестезіології, куди привозять діток з усіх дитячих стаціонарів і пологових будинків Києва з інфекційною патологією, тому що воно – єдине у своєму роді. Щорічно в клініці проходить лікування близько 3000 дітей з батьками.

Ми познайомилися з головним лікарем клініки, доктором медичних наук Тетяною Камінської, вона зазначила, що лікарі тут або працюють практично все життя, або йдуть через пару місяців, не витримавши навантаження. Адже не кожен зможе працювати в щоденному режимі з інфекцією і піддавати ризику себе і свою сім’ю.

Сьогодні завдяки децентралізації в клініці повністю відремонтовано та оснащено відділення інтенсивної терапії, на всій території клініки відремонтовано асфальтне покриття, в достатній кількості – медикаментозні засоби. Однак ще потребують капітального ремонту приміщення клініки, в тому числі палати для дітей, клінічна лабораторія. Волею випадку, занурившись в проблеми клініки, разом із співробітниками Аурум Груп ми вирішили системно допомагати модернізувати дитячі муніципальні лікарні, зареєстрували Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» і почали ремонтні роботи. Звичайно першим нашим об’єктом стала Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, де врятували життя онукові нашого співробітника.

Наша місія в бізнесі – відповідальне і надійне партнерство з нашими клієнтами. Усвідомлюючи важливість виконання зобов’язань у бізнесі, ми хочемо виконати свої соціальні зобов’язання і перед суспільством.